Anjum doet zichzelf tekort tegen ONT *09-02-2019

OPEINDE – In een moeizaam duel wist ONT zaterdag tegen Anjum aan het langste eind te trekken. Beide ploegen kregen enkele grote kansen, ONT bleek uiteindelijk de gelukkige: 1-0.

ONT kende een moeilijke beginfase waarin Anjum behoorlijk druk naar voren zette. Kansen van Wiebe Dijkstra en Arjen Schregardus gingen net over de goal van Hedzer Hoekstra. Pope Bauke Holwerda onderschepte de bal na een gevaarlijke counter van ONT. Even later wist Hedzer Hoekstra een schot Pope Bauke Holwerda in tweede instantie te keren. Na een half uur spelen stuurde een speler van ONT een voorzet het Anjumer strafschopgebied binnen. Bij het uitverdedigen bleef de bal hangen door de wind, Hielke Knippels wist hiervan optimaal te profiteren, 1-0. Hierna schoot Egbert Hulzinga nog een bal op de lat. Even later kopte Oebele Twijnstra een voorzet van Wiebe Dijkstra nog recht in handen van de eigen keeper. 

Een getergd Anjum probeerde na rust orde op zaken te stellen. Een corner werd door Stephan Overkempe hard over gekopt en een mooie combinatie tussen Jan Tijtsma en Stephan Overkempe ging net over de goal. Lolke Dijkstra reageerde nog uitstekend op een counter van ONT. Beide ploegen probeerden het nog wel, maar zouden niet echt gevaarlijk meer worden. 

Dinsdag 16 februari speelt Anjum op Sportpark It Kolkenfjild in Anjum tegen Dokkum. Aanvang: 14:30u 

Scoreverloop: 

30’  1-0: Hielke Knippels (ONT) 

Scheidsrechter: Dhr. D. Smit 

Toeschouwers: 48 

Verslag: Nico Dijkstra