Anjum start jubileumjaar

Op 1 september bestaat de voetbalvereniging Anjum 75 jaar. Natuurlijk wordt er stil gestaan bij deze heuglijke gebeurtenis. Niet alleen in het weekend van 1 september , maar het gehele seizoen zullen er tal van (feestelijke) activiteiten georganiseerd worden. Want 75 jaar, ja dat mag gevierd worden.

De voorbereidingen op het komende seizoen zij in volle gang. De eerste selectie,, bleef bijna geheel in tact. Alleen topscoorder  Stephan Overkempe ontbreekt op de lijst met namen in vergelijking met vorig seizoen .

Anjum 1 komt dit seizoen uit in de vierde klas C van het zaterdagvoetbal. Een kompetitie met oude bekenden en tal van nieuwkomers.

In de voorbereiding op het seizoen speelt Anjum een aantal oefen/bekerwedstrijden voordat de kompetitie start met een uitwedstrijd tegen SC Boornbergum 80 op 23 september.

Het oefen/bekerprogramma ziet er , op dit moment, als volgt uit:

22 augustus 19.30 uur: Rijperkerk-Anjum (oefen)

28 augustus 20.00 uur: Broekster Boys 2- Anjum (oefen)

2 september 14.30 uur: Anjum- Birdaard (beker)

9 september 14.30 uur: VCR-Anjum (beker)

19september 19.45 uur: Anjum- Be Quick D JO19 ( oefen)