Crossloop VV Anjum – zaterdag 4 januari 2020

Crossloop te Anjum

Na de feestvreugde van kerst en oud-en-nieuw is het op de eerste zaterdag van het nieuwe jaar weer tijd voor de traditionele Nieuwjaarsloop van de Voetbalvereniging Anjum.  En van een traditie kan men spreken, in 1974 werd de eerste cross georganiseerd. Toen met de start en finish bij “Wiltsje” op de Skans. De tijden zijn veranderd, we starten nu bij ons eigen “Kolkenfjild”, de wandeltocht is enkele jaren geleden toegevoegd. En na het succes van vorig jaar, mogen de oudste pupillen de survivalbaan opnieuw bestormen. Eén ding zal niet veranderen, de route wordt pas op zaterdag 4 januari 2020 gepresenteerd. Het programma ziet er als volgt uit:

47e crossloop:
09.30 Inschrijving/start jeugd
12.00 Snert eten in de kantine
12.30 Inschrijving cross en wandeltocht
13.00 Start wandeltocht (7of 10 km)
15.00 Start cross (oud-)leden, dames, senioren, donateurs (7 km)
17.00 Prijsuitreiking
17.30 nieuwjaarsreceptie met het “rad van avontuur”

Wie zal de cross deze keer winnen? Er wordt al volop geoefend in De Kolken. Is Oane Koree voor de tweede keer in successie de sterkste bij de senioren? Of zal de jonge garde, zoals Sytse Koree (geen familie), onder luid gejuich van de tientallen supporters als eerste de Mûnebuorren betreden? We gaan het zien op de namiddag van deze zaterdag. Uiteraard is winnen leuk, maar als deelnemer van de cross verdien je al veel applaus!

Tot ziens op 4 januari bij de VV Anjum.

De sponsoren van de cross:
Brant Visser Transport & Warehousing Heerenveen
Thijs Sloot (garnalenvisser) Anjum
Wad Oars Hotel-restaurant Anjum
Menno Hoekstra Ambachtelijke Slagerij Anjum
Coop Rosier supermarkt Anjum
NAM