Indeling teams en leiders jeugd seizoen 2017-2018

Het heeft de nodige moeite gekost maar in overleg met de leiders, trainers en verzoeken van ouders hebben we de teams voor het komende seizoen toch rond gekregen.

Bij de B1 (JO17) waren er geen problemen. Met 2 dispensatie spelers hebben ze een groep van 15 man. Het probleem lag deze keer bij de C1 (JO15) en de E1(JO11). Beide teams hadden te weinig spelers. Omdat we veel D pupillen hebben is besloten om jongens van de D1 (JO13) door te schuiven naar de C1 (JO15) Ook omdat Herman Dikkie en Bote leiders van dit team worden. Dit hield in dat we de D2 (JO12) hebben opgesplitst. Enkele spelers gaan naar de D1 (JO13) en enkele spelers gaan met dispensatie naar de E1 (JO11).
Alle teams hebben nu genoeg spelers, de C1 zelfs iets teveel. Maar andere mogelijkheden waren er ons inziens niet.

Verder hebben  bijna alle teams leiders. Alleen voor de D1 zoeken we nog leiders en bij het meisjes team van Trienke Bandstra willen we nog  graag een leider.

De meiden teams blijven overigens hetzelfde als dit jaar.

Klik hier voor het overzicht van de leiders seizoen 2017-2018
Klik hier voor de indelingen van de elftallen seizoen 2017-2018