JO17 wederom kampioen!

Het enige wat VV Anjum JO17-1 hoefde te doen was te winnen van hekkensluiter SC Stiens JO17-2. Dit was alleen beter gezegd dan gedaan want Stiens gaf zich niet zomaar gewonnen. Anjum stond slordig te spelen en liet veel kansen liggen. Toch wist Anjum de stand te brengen naar een 1-0 voorspong. Stiens wist dit terug te brengen naar een 1-1 stand, nam vervolgens het heft in handen en scoorde 1-2. Kort voor rust wist Anjum de stand terug te brengen naar 2-2 en met een gelijkspel gingen beide teams de rust in.
In de rust hebben leiders Klaas Zijlstra en Theo Schregardus de jongens duidelijk aangegeven dat ze met deze instelling geen kampioen gaan worden en schijnbaar met resultaat!

De 2e helft werd aanzienlijk beter gespeeld waardoor de stand al gauw op 3-2 kwam. Het bleef nog lange tijd 3-2 en Stiens bleef goed spelen. Uiteindelijk moest Stiens toch het onderspit delven en volgden de doelpunten voor Anjum. Het werd 4-2 en vervolgens 5-2, tevens de eindstand.

De spelers en leiders van VV Anjum JO17-1 kunnen wederom terugkijken op een mooi en succesvol seizoen!