Nieuwe leidersjassen voor de VV Anjum

Tijdens de nieuwjaarsreceptie werden door Willem Bodde en Pieter Boomsma van Bodde Bouman Sportcentrum en Fysiotherapie Dongeradeel uit Dokkum voor alle leiders nieuwe jassen aangeboden. We zijn Bodde Bouman Sportcentrum en Fysiotherapie Dongeradeel ontzettend dankbaar voor dit initiatief.

Bodde Bouman Sportcentrum en Fysiotherapie Dongeradeel is een bedrijf dat bekend staat om kwalitatief hoogwaardige zorg op maat. Naast een vestiging in Dokkum hebben zij ook vestigingen in Ternaard en Holwerd. Na de opening van de nieuwe MFA in Anjum zullen zij zich ook in Anjum gaan vestigen. Meer informatie kunt u vinden opwww.fysiotherapiedongeradeel.nl.

Op de foto overhandigen Willem Bodde (r) en Pieter Boomsma (l) de eerste leidersjas aan voorzitter Nico Dijkstra.


Foto gemaakt door Jochem Wiersma