Nieuwe shirts 2e elftal VV Anjum

ANJUM- Voorafgaand aan de bekerwedstrijd tegen Be Quick Dokkum 4 kregen de spelers en leiders van V.V. Anjum 2 uit handen van Johan en Minne Dijkstra van Bouwbedrijf Dijkstra uit Lioessens nieuwe shirts aangeboden. Wij willen Bouwbedrijf Dijkstra hartelijk bedanken voor hun bijdrage.

Bouwbedrijf Dijkstra uit Lioessens is een gedreven en modern bedrijf. We zijn -en blijven- bewust kleinschalig om korte lijntjes te onderhouden met u als klant. Deze strategie heeft ook gevolgen: wij werken alleen in het Noorden van Nederland. Door nergens onnodige kosten te maken en goed te plannen, bent u bij Bouwbedrijf Dijkstra verzekerd van snelle service en eerlijke prijzen. We durven wel te zeggen dat u bij Bouwbedrijf Dijkstra de beste prijs-kwaliteit verhouding zult vinden: wij werken hard, alleen tegen eerlijke tarieven en zijn vakkundig. http://www.bouwbedrijfdijkstra.frl/