Nieuwe shirts JO15 VV Anjum

ANJUM- Met ingang van dit seizoen is het logo van Ernst-en-Jansma Schilders te Anjum/Dokkum en AJT Services te Metslawier te bewonderen op de shirts van VV Anjum JO15 -1. Wij willen beide sponsoren bedanken voor hun bijdrage. 

Ernst en Jansma Schilders heeft jarenlange ervaring in het schildersvak. Wij bieden u vakkundig advies en zorgen ervoor dat al uw schilderwerk er weer tiptop uit komt te zien. Naast schilderwerk zijn wij de juiste partner voor glaszetten, glasvezel plakken en het vervangen van rotte delen. Kijkt u gerust verder op de site, zodat u een duidelijk beeld krijgt van ons vakmanschap. http://www.ernstenjansmaschilders.nl/index.php 

AJT Services: voor Renovatie, restauratie en onderhoud van het schilderwerk aan uw woning of bedrijfspand. Bel gerust voor een afspraak of advies. www.facebook.com/pg/AjtServices/about/?ref=page_internal