Op zaterdagochtend lekker rollen in de hondenpoep

Het is zaterdagochtend, vroeg de wekker zetten want we mogen eindelijk weer voetballen. We doen de warming-up, heerlijk intikken. Daarna begint de wedstrijd. Bij de eerste de beste sliding blijkt er hondenpoep op het veld te liggen, een bruine broek en shirt is het gevolg en dan moet je nog 70 minuten voetballen. Meer hoeven we hier denk ik niet over te wijden……

Het voetbalveld is geen hondenuitlaatplaats. We weten niet wie hier verantwoordelijk voor is, maar we willen degene die zijn hond hier uitlaat vriendelijk doch dringend verzoeken de hond ergens anders uit te laten. Buiten dat het erg smerig is, is het ook erg ongezond voor de spelers en speelsters. Mocht iemand weten van wie deze hond is, dan zouden we dit graag willen weten zodat we met deze persoon in contact kunnen treden om dit in het vervolg te voorkomen.

Het bestuur