Tinus Huisma nieuwe hoofdtrainer bij de v.v. Anjum

Tinus Huisma uit Twijzel wordt met ingang van het nieuwe voetbal seizoen hoofdtrainer bij de v.v. Anjum. Daarmee is de vacature vervuld die ontstond nadat huidig hoofdverantwoordelijke Remco Kooistra aangaf om aan het einde van het huidige seizoen te stoppen bij de Kolkenfjildbewoners. Het v.v.Anjum bestuur ging vervolgens  voortvarend op zoek naar een nieuwe oefenmeester voor de nieuwe voetbaljaargang . Na een aantal open en goede gesprekken  viel de keuze op Tinus Huisma.

De 36 jarige oefenmeester is afkomstig uit Twijzel. Tinus Huisma is op dit moment bezig aan zijn vijfde seizoen als oefenmeester bij de blauw-witte formatie uit Warfstermolen: de Lauwers. Een lange periode waar duidelijk progressie in resultaten waar te nemen is . Zijn volgende  blauw-witte formatie wordt  per 1 juli 2024 dus de v.v.Anjum. Een mooie en nieuwe uitdaging voor de jonge oefenmeester.