De voetbalvereniging Anjum zoekt met ingang van het seizoen 2024-2025 een enthousiaste hoofdtrainer. De v.v. Anjum is een vereniging met een trouwe supportersschare. De v.v. Anjum mag je dan ook een hechte dorpsclub noemen.
De A- selectie bestaat voornamelijk uit jonge spelers waarbij ook de inpassing van de JO19 een rol speelt. Op dit moment is Anjum 1 actief in de 4e klasse C van het zaterdagvoetbal.
We zoeken een hoofdtrainer die
- een leuke, afwisselende training op dinsdag- en donderdagavond kan verzorgen.
- op zaterdag de hoofdmacht kan begeleiden en coachen tijdens de wedstrijden.
- de eigen talentvolle jeugdspelers een kans geeft in het eerste elftal.
- kan uitleggen waarop een keuze voor een samenstelling van een elftal is gemaakt.
- in overleg met de staf van het eerste- en tweede elftal alsmede JO19 de selectie voor de wedstrijddag samenstelt.
Wat vragen we?
- Een hoofdtrainer met diploma TC 2
- We zouden graag met jou in contact komen, om in een open gesprek te kijken wat we eventueel voor elkaar kunnen betekenen. Zowel voetbal-, als financiële zaken komen aan de orde in dit overleg.
Heb je belangstelling? Ben je nieuwsgierig geworden en heb je interesse?
Schrijf dan een korte motivatiebrief met CV voor 9 december 2023 naar Geert Snijdood.
Email: penningmeester@vvanjum.nl
Telefoon: 06-55991344